Pokoje

Dvoulůžkový pokoj superior Baroko

2 Os.
25m2

Přespěte a odpočiňte si v našich pohodlných nově zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny naše dvoulůžkové pokoje mají plochou TV (úp 66cm) s českými i satelitními kanály a jsou vybaveny ledničkou, fénem a WiFi. Parkování na hotelových parkovacích místech v ceně ubytování. Volný vstup do Bazénu.

Třílůžkový pokoj Superior

3 Os.
44m2

Třílůžkový pokoj Superior nabízí moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením. Pokoj je vybaven TV českými i zahraničními kanály, ledničkou, fénem a WiFi. Parkování na hotelových parkovacích místech a vstup do bazénu v ceně ubytování.  

Čtyřlůžkový pokoj Superior

4 Os.
54m2

 Čtyřžlůžkový pokoj Superior nabízí moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením. Pokoj je vybaven TV českými i zahraničními kanály, ledničkou, fénem a WiFi. Parkování na hotelových parkovacích místech a vstup do bazénu v ceně ubytování.  

Jednolůžkový pokoj Baroko.

1 Os.
20m2
Parkování v ceně pokoje

Přespěte a odpočiňte si v našich pohodlných jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny naše jednolůžkové pokoje mají plochou TV (úp 66cm) s českými i satelitními kanály a jsou vybaveny ledničkou, fénem a WiFi.

Parkování na hotelových parkovacích místech v ceně ubytování. Volný vstup do bazénu.

Rodinný pokoj Baroko

4 Os.
44m2

Naše nejprostornější ubytování je velmi populární mezi rodinami. Vabavené manželskou a dvěmi oddělenými postelemi. Všechny naše čtyřlůžkové rodinné pokoje mají plochou TV (úp 81cm) s českými i satelitními kanály a jsou vybaveny, ledničkou, fénem a WiFi. Parkování na hotelových parkovacích místech a volný vstup do bazénu v ceně ubytování. 

" width="600" height="450" style="border:0;" allowfullscreen="">

Kontakt

Jak se k nám dostanete
Adresa:
Tomsova 11/13, 108 00, Praha 10